dnes
Dnes je
23. apríl 2019,
meniny má Vojtech
oznamy
O 3.miesto - domáci zápas hráme 20. 4. 2019 o 19:00 proti Wild Boys 02 Bratislava
GENERÁLNY PARTNER
EXKLUZÍVNY PARTNER

PARTNERI

mediálni partneri

PARTNERSKÉ SÚŤAŽE
Mestské a školské ligy ŽA
 
 
JOMA Extraliga

VYŽREBOVANIE EXTRALIGY 2008-2009

V piatok 13. 6. 2008 sa v Trenčíne stretli zástupcovia dvanástich extraligových klubov. Na zhromaždení bola navrhnutá nová podoba Ligovej komisie a následne konštituovaná 12 členná Ligová komisia zo zástupcov extraligových klubov. Táto by mala prevziať riadenie najvyššej súťaže od nastávajúcej sezóny 2008-2009.
Súčasne bola nová extraligová sezóna aj vyžrebovaná. Extraliga sa začne 5. septembra 2008 a v úvodnom kole sa ŠK Makroteam Žilina stretne v domácom prostredí s nováčikom súťaže - družstvom Kláštorná Košice. Družstvám boli vyžrebované nasledovné čísla:
1. ŠK Program Dubnica
2. Tupperware Sventex Nové Zámky
3. RCS Košice
4. ŠK Makroteam Žilina
5. ŠK Mima Trnava
6. Slov-matic FOFO Bratislava
7. Across Pinerola Bratislava
8. ŠK Buldog´s Poprad
9. Kláštorná Košice
10. FC Patrik Senica
11. ŠK Sped-trans Levice (zrejme do sezóny vstúpi levický klub s novým názvom)
12. Karpatia UK Bratislava

Toto vylosovanie znamená nasledovný program novej extraligovej sezóny:

1. kolo - 5.9.2008

ŠK Program Dubnica - 4FSC Karpatia UK Bratislava
Tupperware Sventex Nové Zámky - ŠK Sped-trans Levice
RCS Košice - FC Patrik Senica
ŠK Makroteam Žilina - Kláštorná Košice
ŠK Mima Trnava - ŠK Buldog´s Poprad
Slov-matic FOFO Bratislava - Across Pinerola Bratislava

2. kolo

4FSC Karpatia UK Bratislava - Across Pinerola Bratislava
ŠK Buldog´s Poprad - Slov-matic FOFO Bratislava
Kláštorná Košice - ŠK Mima Trnava
FC Patrik Senica - ŠK Makroteam Žilina
ŠK Sped-trans Levice - RCS Košice
ŠK Program Dubnica - Tupperware Sventex Nové Zámky


3. kolo

Tupperware Sventex Nové Zámky - 4FSC Karpatia UK Bratislava
RCS Košice - ŠK Program Dubnica
ŠK Makroteam Žilina - ŠK Sped-trans Levice
ŠK Mima Trnava - FC Patrik Senica
Slov-matic FOFO Bratislava - Kláštorná Košice
Across Pinerola Bratislava - ŠK Buldog´s Poprad

4. kolo

4FSC Karpatia UK Bratislava - ŠK Buldog´s Poprad
Kláštorná Košice - Across Pinerola Bratislava
FC Patrik Senica - Slov-matic FOFO Bratislava
ŠK Sped-trans Levice - ŠK Mima Trnava
ŠK Program Dubnica - ŠK Makroteam Žilina
Tupperware Sventex Nové Zámky - RCS Košice

5. kolo

RCS Košice - 4FSC Karpatia UK Bratislava
ŠK Makroteam Žilina - Tupperware Sventex Nové Zámky
ŠK Mima Trnava - ŠK Program Dubnica
Slov-matic FOFO Bratislava - ŠK Sped-trans Levice
Across Pinerola Bratislava - FC Patrik Senica
ŠK Buldog´s Poprad - Kláštorná Košice


6. kolo

4FSC Karpatia UK Bratislava - Kláštorná Košice
FC Patrik Senica - ŠK Buldog´s Poprad
ŠK Sped-trans Levice - Across Pinerola Bratislava
ŠK Program Dubnica - Slov-matic FOFO Bratislava
Tupperware Sventex Nové Zámky - ŠK Mima Trnava
RCS Košice - ŠK Makroteam Žilina

7. kolo

ŠK Makroteam Žilina - 4FSC Karpatia UK Bratislava
ŠK Mima Trnava - RCS Košice
Slov-matic FOFO Bratislava - Tupperware Sventex Nové Zámky
Across Pinerola Bratislava - ŠK Program Dubnica
ŠK Buldog´s Poprad - ŠK Sped-trans Levice
Kláštorná Košice - FC Patrik Senica

8. kolo

4FSC Karpatia UK Bratislava - FC Patrik Senica
ŠK Sped-trans Levice - Kláštorná Košice
ŠK Program Dubnica - ŠK Buldog´s Poprad
Tupperware Sventex Nové Zámky - Across Pinerola Bratislava
RCS Košice - Slov-matic FOFO Bratislava
ŠK Makroteam Žilina - ŠK Mima Trnava

9. kolo

ŠK Mima Trnava - 4FSC Karpatia UK Bratislava
Slov-matic FOFO Bratislava - ŠK Makroteam Žilina
Across Pinerola Bratislava - RCS Košice
ŠK Buldog´s Poprad - Tupperware Sventex Nové Zámky
Kláštorná Košice - ŠK Program Dubnica
FC Patrik Senica - ŠK Sped-trans Levice

10. kolo

4FSC Karpatia UK Bratislava - ŠK Sped-trans Levice
ŠK Program Dubnica - FC Patrik Senica
Tupperware Sventex Nové Zámky - Kláštorná Košice
RCS Košice - ŠK Buldog´s Poprad
ŠK Makroteam Žilina - Across Pinerola Bratislava
ŠK Mima Trnava - Slov-matic FOFO Bratislava

11. kolo

Slov-matic FOFO Bratislava - 4FSC Karpatia UK Bratislava
Across Pinerola Bratislava - ŠK Mima Trnava
ŠK Buldog´s Poprad - ŠK Makroteam Žilina
Kláštorná Košice - RCS Košice
FC Patrik Senica - Tupperware Sventex Nové Zámky
ŠK Sped-trans Levice - ŠK Program Dubnica


späť na články

Článok bol zobrazený 1818 krát


Pridaj komentár:

 Meno:   

 Mail:      

 Nadpis: 

 Text:
 

    Súhlasím so zásadami slušnej komunikácie

 


Komentáre k článku:

(spolu 0)




 
 
MEDAILOVÉ ÚSPECHY

nasledujúci zápas

27. 4. 2019 o 20:00
26.kolo Extraligy

Wild Boys 02 Bratislava
proti
ŠK Makroteam Žilina

zobraziť všetky zápasy

Tabuľka
1.Pinerola Futsal45
2.Mimel Lučenec43
3.Makroteam Žilina29
4.Wild Boys 0228
5.FC Bíli Andeli16
6.Futsal T. Levice16
7.MIBA B. Bystrica14
8.MŠK Žilina FUTSAL13
9.Rehab Klinik1
10.----


zobraziť podrobnú tabuľku po 18. kole
posledný výsledok
Mimel Lučenec 4
ŠK Makroteam Žilina 3


zobraziť všetky výsledky
fotogaléria
videogaléria
Najčítanejšie
štatistiky


 
 
   Od 16.decembra 2007 zaznamenala titulka 480409 prístupov      (c) 2007-2018 ŠK Makroteam Žilina